Veebiarendus ja disain

Selleks, et pakkuda oma veebilehe külastajale mugavat ja kasutajasõbralikku keskkonda on olulised mitmed tegurid nagu veebilehe kiirus, funktsionaalsus, hea disain.
Milline on hea disain?
Hea disain on selline kus on läbi mõeldud iga detail ning tagatud piisavalt funktsionaalsust. Veebileht, mis annab ettevõtte tegevusest selge ülevaate, on kasutajasõbralik ja funtsionaalne ning ka nutiseadmetes nagu nutitelefon või tahvelarvuti kergesti loetav ja skaleeruv ehk kohanduv ekraani suurusega. Oluline on, et sinu veebileht oleks Googles hästi leitav.
Pakume disainilahendusi ja veebiarendust vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.
Kasutame veebilehtede puhul maailmas enimkasutatud sisuhaldussüsteemi WordPress, mida on kliendil edaspidi lihtne ise hallata ja vajadusel teha sisus muudatusi.
Veebilehe loomisel on mitmeid etappe.
Veebilehe tegemine algab eeltöö etapiga, kus selgitame välja millist lahendust klient ootab ja soovib ning vahetame mõtteid visooni osas.
Seejärel paneme paika veebilehe ülesehituse ja disaini ning teeme prototüübi. Kolmandaks tuleb arenduse osa, kus jälgitakse lehe funktisonaalsust ja lisatakse disain, arendatakse veebileht valmis.
Neljandaks hakkame lehte testima, et leida vigu ning neid parandada. Kui klient ja arendaja on veebilehega rahul, saame selle laadida kliendi serverisse. Vajadusel saame pakkuda edaspidiseid juhendeid, hooldusteenust ja uuenduste läbiviimist.
©ELLREX